Бульвар Лесі Українки 34, 2-й під’їзд, 6-й поверх
Київ, 01133, Україна

Info Sapiens дотримується всіх дослідницьких стандартів ICC/ESOMAR. Члени команди Info Sapiens входять до таких українських та міжнародних професійних асоціацій і об’єднань: Соціологічна асоціація України (САУ), International Sociological Association (ISA), European Society for Opinion and Marketing Research (ESOMAR), Association for the Study of Nationalities (ASN), International Political Science Association (IPSA), American Political Science Association (APSA), International Network for Social Network Analysis (INSNA).

Дослідження, проведені під керівництвом Інни Волосевич, були відзначені на першому конкурсі «Making a Difference» від ESOMAR Foundation.

До списку проектів, що отримали високу оцінку, входять:

  проект «Критичне мислення проти популізму» для Центру економічної стратегії. Результати дослідження можна переглянути за посиланням;
  дослідження громадської обізнаності про епідемію ВІЛ в Україні для GIZ Ukraine та кампанії НеДайСНІДуШанс. Результати дослідження можна переглянути за посиланням.


Крім того, для публікації на сайті ESOMAR foundation було відібрано ще три проекти Інни Волосевич:


  Дослідження обізнаності про ризики торгівлі людьми серед вразливих дітей для IOM Ukraine. Результати дослідження можна переглянути за посиланням.
  Дослідження в рамках проекту «Виявлення та допомога особам без громадянства та особам, що піддаються ризику безгромадянства в Київській та Харківській областях», що впроваджувався БФ «Право на Захист» за підтримки Представництва УВКБ ООН в Україні. Результати дослідження можна переглянути за посиланням.
  Дослідження щодо виборчих правопорушень для Офісу Ради Європи в Україні в рамках проекту Ради Європи «Реформа виборчої практики в Україні». Результати дослідження можна переглянути за посиланням.

Якщо у вас є питання щодо досліджень, ми завжди раді Вам допомогти в цьому.

Зв'яжіться з нами