Бульвар Лесі Українки 34, 2-й під’їзд, 6-й поверх
Київ, 01133, Україна

Такими є результати опитування Info Sapiens, проведеного 8-9 березня для британсько-американської компанії ORB.

Ми переклали їх інфографіку українською:

  • - 85% українців впевнені, що ‘Важливо продовжувати боротьбу з російською армією, незважаючи на втрати’, а 86% - що навіть в разі завоювання України Росією більшість українців чинитимуть опір.
  • - Більшість українців налаштовані на тривалу боротьбу в разі потреби: 77% вважають, що важливо чинити збройний опір і через 6 місяців якщо війна затягнеться, а 71% - і через рік.
  • - 68% проти заборони вступу України в ЄС як можливої умови закінчення війни, 61% проти заборони вступу України в НАТО (3-4 березня було 56%), 45% проти обмеження присутності військ та зброї НАТО в країнах, що межують з Росією.
  • - 82% вважають, що українці культурно ближчі до Європи, ніж до Росії.
  • - 84% вважають, що українці економічно ближчі до Європи, ніж до Росії.
  • - 54% українців вважають, що росіяни в основному підтримують війну, але 35% з ними не погоджуються.
  • - 12% українців виїхали в інший населений пункт з початку війни.

slide1

slide2

Інформація про дослідження

Вибірка дослідження складає 1000 респонденти. Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання. З дослідження вилучена Автономна Республіка Крим та м. Севастополь, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною. Також опитування не охоплює українців, що виїхали за кордон.

Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,1%.

Посилання на завантаження інфографіки

Якщо у вас є питання щодо досліджень, ми завжди раді Вам допомогти в цьому.

Зв'яжіться з нами