Дослідницька агенція Info Sapiens провела наступну хвилю опитування щодо електоральних настроїв українців.
«Як ми бачимо з оприлюднених в рамках U electoral data project червневих результатів соціологічного опитування, вигоду від конфлікту між Україною та Польщею отримав не лише Навроцький. Рейтинг Володимира Зеленського серед всіх опитаних респондентів зріс на 3,4%, відносно результатів травня. А його умовна партія на 3,9%.» - коментує координатор проекту, член правління Офісу розвитку публічної політики Руслан Рохов.
«Паралельно ми спостерігали збільшення кількості тих, хто вважає, що країна рухається в правильному напрямку. На тлі одночасного зниження кількості тих, хто вважає, що країна рухається у неправильному напрямку.»
Основні результати:



Про дослідження
U electoral data project є спільною дослідницькою ініціативою з оприлюднення об'єктивної електоральної оцінки суспільних настроїв в рамках Омнібусу компанії Info Sapiens та Public policy development office.
Червнева хвиля Омнібусу була проведена у період із 12 по 19 червня 2026 року. Вибірка дослідження складає 1000 респондентів. Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted tele- phone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна населенню України віком 18+ за статтю, віком, регіоном, розміром населеного пункту проживання до повномасштабного вторгнення відповідно до останніх наявних даних Державної служби статистики України на 01.01.2022. Теоретична похибка вибірки не перевищує 3,1% з вірогідністю 0.95%. Опитування не проводилось на тимчасово окупованих територіях АР Крим, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей та інших, що перебувають під окупацією, а також територіях, де відсутній український мобільний зв’язок.